Spa & Wellness

spa busko zdrój

Kosmetyka twarzy

Proponujemy zbiegi renomowanej francuskiej marki SOTHYS które łączą w sobie siłę natury oraz najnowocześniejsze osiągnięcia naukowe z zakresu kosmetologii. Polecamy zabiegi instytutowe i specjalistyczne odpowiadające na potrzeby skóry w każdym wieku. Oferujemy Państwu zabiegi podstawowe na twarz, specjalistyczne i intensywne.

Zapisy pod numerem telefonu +48413708095

LINIA NATURALNYCH KOSMETYKÓW "TERMA SŁOWACKI"

Naturalne, wyjatkowe i skuteczne kosmetyki Terma Słowacki są już w sprzedaży.

Oferujemy: odżywczy balsam do ciała, krem do rąk, żel do kąpieli, krem przeciwzmarszczkowy do twarzy.

Kosmetyki intensywnie nawilżające, wygładzające skórę, pielęgnujące.

Zawierają: wodę siarczkową, olej konopny, masło shea, kwas hialuronowy, olej z pestek dyni, olej awokado, olej makadamia

Kosmetyki można zakupić w Terma Słowacki Resort Medical Spa
POBIERZ CENNIK ZABIEGÓW SPA

Zabiegi na ciało i Ceremonie Spa

Zabiegi kosmetyczne stanowią uzupełnienie codziennej pielęgnacji ciała. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych urządzeń i preparatów pozwalają na uzyskanie efektów niemożliwych do osiągnięcia w warunkach domowych. Terma Słowacki Resort Medical Spa oferuje Państwu w Centrum Spa & Wellness zabiegi podstawowe jak również ceremonie. Zabiegi wykonywane są na bazie najbardziej znanych, cenionych kosmetyków francuskiej firmy Sothys, Purles oraz na bazie uzdrowiskowych surowców naturalnych i firmowych - kosmetyków Słowacki SPA
busko zdrój spa
masaż, busko zdrój spa

Studio Masażu Leczniczego

Masaże należą do najpopularniejszych i najprzyjemniejszych zabiegów zarówno relaksacyjnych, jak również leczniczych. Resort Medical Spa poleca swoim gościom Studio Masażu z bogatą ofertą różnych masaży leczniczych. Zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowanych terapeutów oraz fizjoterapeutów z użyciem technik leczniczych i powięziowych.

Etykieta

STREFY SPA & WELLNESS
Jeżeli planują Państwo skorzystać z zabiegów, warto wcześniej zarezerwować najbardziej dogodne terminy. Pracownicy Strefy Spa & Wellness z przyjemnością udzielą Państwu niezbędnych informacji oraz doradzą odpowiednie zabiegi.Należy poinformować o wszelkich problemach zdrowotnych, alergiach, urazach, przebytych chorobach, zażywanych lekach, które mogą wpłynąć na przebieg zabiegu. Należy również poinformować o ciąży. Na zabiegi Spa najlepiej przyjść ubranym w szlafrok, klapki oraz strój kąpielowy czy bieliznę. Przed zabiegami otrzymają Państwo ręcznik oraz jednorazową bieliznę, gdyż używane w trakcie zabiegów kosmetyki mogą powodować zabrudzenia trudne do usunięcia.
CZYTAJ WIĘCEJbusko zdrój spa
busko zdrój spa