Busko-Zdrój: Restauracja "Autorska"

restauracja busko zdrój

Restauracja 
"Autorska"

Restauracja "Autorska" oferuje wyśmienite dania kuchni polskiej oraz europejskiej w nowoczesnej odsłonie. Nasi szefowie kuchni przygotowują dania tylko z najwyższej jakości produktów z lokalnych gospodarstw, dbając przy tym o niepowtarzalny smak i wygląd serwowanych potraw.
restauracja busko zdrój

Wykwintne smaki

W naszej restauracji Goście skosztują wykwintnych dań z wołowiny, wieprzowiny, drobiu oraz ryb, jak również wyśmienitych zup, makaronów i owoców morza. Dołożyliśmy wszelkich starań, by do restauracyjnego menu wprowadzić zarówno oryginalne przepisy, jak i sprawdzone, często poszukiwane przez Klientów potrawy. Dzięki temu, gdy odwiedzisz Busko-Zdrój, restauracja „Autorska” pozwoli Ci poczuć na języku smaki znane z innych zakątków Polski i świata!

Dbamy nie tylko o wyszukane smaki na talerzach Gości, ale także o zapewnienie wszystkim komfortowych warunków w trakcie wspólnego obiadu czy kolacji. Nowoczesny wystrój oraz kameralna atmosfera sprzyjają spotkaniom z rodziną i przyjaciółmi. Późnymi wieczorami nasza restauracja zamienia się w klimatyczny koktajlbar, w którym możecie spróbować autorskich drinków przygotowanych przez naszych barmanów, nierzadko przy akompaniamencie muzyki na żywo.

W restauracji „Autorska” organizujemy również przyjęcia okolicznościowe, spotkania biznesowe czy też uroczyste kolacje, których menu można ustalić z zawsze służącym pomocą i dobrą radą szefem kuchni – Ryszardem.
Menu Wiosna/Lato 2024

Kawiarnia

Nasza restauracja to nie tylko miejsce gdzie czekają na was wyśmienite i aromatyczne dania – to również kameralna kawiarnia w sercu Buska-Zdroju! Wykwintne desery, aromatyczna kawa, czy lampka doskonałego wina z pewnością umilą niejeden wieczór w gronie najbliższych. Nasi cukiernicy wypiekają ciasta na miejscu, a menu dostosowują do zmieniających się pór roku.
restauracja busko
restauracja

Godziny otwarcia

Restauracja czynna codziennie od 12:00 do 22:00,
przez 365 dni w roku.
Kuchnia przyjmuje zamówienia na dania z karty do godziny 20:45.


restauracja busko zdrój