Loading...

Program Lojalnościowy „Słowacki”

Program Lojalnościowy „Słowacki”

1) Program Lojalnościowy dla Klientów Sanatoria „Słowacki" Sp. z o.o. kierujemy do Gości, którzy cenią sobie jakość jaką oferują nasze Obiekty: Sanatorium „Słowacki" Hotel***, Medical, Spa oraz Terma „Słowacki" Hotel**** Medical, Spa.

2) Rabat w wysokości 10%, przyznany z tytułu uczestnictwa w Programie Lojalnościowym dla Stałych Klientów, przysługuje WYŁĄCZNIE osobom, które w przeszłości wykorzystały i opłaciły minimum 14 noclegów w ramach pobytów pełnopłatnych w jednym z wymienionych wyżej obiektów.

3) Jeżeli podczas procesu meldunku pracownik Recepcji stwierdzi, że osoba meldowana nie spełnienia wyżej wymienionych warunków, rabat zostanie ANULOWANY tej osobie, a wysokość opłat zostanie odpowiednio zmieniona, o czym meldowany zostanie poinformowany.

4) Rabatem w wysokości 10%, objęte są wykupione i wykorzystane w całości pakiety: Uzdrowiskowy 15-dni, Kuracyjny 8-14 dni.

5) Program Lojalnościowy dla Stałych Klientów NIE obejmuje: pobytu hotelowego oraz Pakietu „Weekendowego"; wykupionych poza pakietami z ptk 3): zabiegów leczniczych, zabiegów kosmetycznych, Masaży i usług gastronomicznych.

6)Zabiegów lecznicze, zabiegi kosmetyczne, Masaże i usługi gastronomiczne mogą podlegać rabatom sezonowym, które znajdują się w bieżących ofertach wyżej wymienionych obiektów.