Loading...

O Hotelu

Terma "Słowacki" Resort, Medical, Spa

Terma „Słowacki” Resort Medical Spa to nowoczesny ośrodek rehabilitacyjno- wypoczynkowy zlokalizowany w malowniczej miejscowości uzdrowiskowej Busko- Zdrój, słynącej z unikatowych złóż wód siarczkowych.

Oddajemy do Państwa dyspozycji – nowoczesne pokoje i apartamenty, klimatyzowane, z balkonami lub tarasami, wyposażone w TV i lodówka oraz dostęp do Wi-fi. Z jednej strony pokoje z widokiem na Park Zdrojowy i Panoramę Buska Zdroju, z drugiej zapierający dech widok na Rezerwat Przyrody Owczary leżący na terenie Szanieckiego Parku Krajobrazowego.

Terma Słowacki Resort Medical Spa jest miejscem jedynym i niepowtarzalnym łączącym w sobie właściwości lecznicze Pierwszych w Polsce Siarczkowych Wód Termalnych z możliwością pełnego relaksu, wypoczynku, kompleksowej pielęgnacji i odnowy biologicznej.
W Nowoczesnym Zakładzie Przyrodoleczniczym oraz Strefie Piękna i Relaksu znajdziecie Państwo gabinety balneoterapii, fizykoterapii, kinezyterapii , Kriokomorę, Oddział Terapii Bólu, Studio Masażu i Terapii Manualnej, Gabinety Kosmetyczne.

Strefa Basenów Termalno- Mineralnych:

wewnętrzny basen mineralny z 26 atrakcjami wodnymi: hydromasaże, bicze wodne i leżanki, dwa tory pływackie
zewnętrzna wanna spa solankowa z hydromasażami
basenik z atrakcjami wodnymi dla Najmłodszych
Jacuzzi
Strefa Ciszy - Tężnia Solankowa
Saunarium obejmujące: łaźnię parową, biosaunę, saunę fińską
Baseniki siarczkowe – wypełnione Pierwszą w Polsce Termalną Wodą Siarczkową

Dodatkowo w ofercie:
Sala konferencyjna z zapleczem gastronomicznym
Pokój Zabaw dla Dzieci
Program Lojalnościowy dla Stałych Klientów

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!